Oslobodený, aby si žil!

PIATOK 11. August - 18:00 hod.

SOBOTA 12. August - od 10:00 hod. - 3 lekcie

NEDEĽA 13. August - 8:00 hod.

Kresťanské Centrum Emanuel na Blumentálskej 6 Bratislava
Workshop je zadarmo, pre každého, zabezpečené občerstvenie

My nie sme dnes uväznení fyzicky. Naše životy vyzerajú veľmi slobodné. Jeme, športujeme, zabávame sa, ľúbime koho chceme…. sme slobodní, nie? Aspoň to tak vyzerá. A napriek tomu, keď sa pozrieš do svojho srdca, nájdeš že si otrok názorov ostatných ľudí okolo teba, okolností, podmienok a požiadaviek tvojho okolia, príkazov, tradícií… robíš čo ti okolie hovorí, myslíš si, čo ťa okolie učí, ľúbiš, čo ti okolie dáva ľúbiť…. a ani si nemôžeš vybrať …. si len bábka, ktorá nasleduje požiadavky okolia, názory okolia, túžby okolia… a keď povieš dosť, už nechcem žiť ako otrok, tak nevieš ako. Bol si otrok pridlho, aby si vedel, kto vlastne si a čo chceš. Netušíš, čo je sloboda.

Ak tieto slová platia pre teba, tak vitaj do klubu väzňov, ktorí vedia, že sú väzni:) Skvelý začiatok na ceste, ale nič príjemné to nie je…. Tam je cesta ako byť slobodný. Cesta slobody z vnútra. Úplná, čistá, kompletná sloboda z vnútra, …sloboda skrze Evanjelium Ježiša Krista. Sloboda nad všetkým, od všetkého, dokonca aj nad smrťou, totálna sloboda srdca. Ako? Ježiš Kristus povedal “poznáte pravdu a pravda vás vyslobodí“ Ján 8:32.

Chceš byť slobodný? Nehovoríme o fyzickej slobode, ale o slobode z vnútra. Ježiš Kristus zmenil svet, lebo bol skutočne slobodný. Preto Ho voláme Kristus – Osloboditeľ – Záchranca – Spasiteľ – Svetlo sveta – Cesta – Pravda – Nádej – Život. Ty chceš žiť? Chceš byť slobodný? On ti dá Slobodu. Zaregistruj sa na víkendový workshop a príď aby si mohol žiť v slobode!

Kresťanské Centrum Emanuel

Blumentálska 6, 811 07 Bratislava

zboremanuel.org